Домашні групи

Домашня група - це Тіло Христа, невелике зібрання, сфокусоване на Христі; має свою структуру і свою мету, свої відмінності і свої якості.

Домашня група в церкві - це сіль і світло світу. Вона допомагає церкві успішно піклуватися про людей. Домашня група - це місце, де прості члени церкви стають лідерами і отримують ефективну підготовку до служіння.

Новозавітне спілкування віруючих глибше і більш дбайливо відбувається в групах; основна увага націлена на людей, а не на програми.

У них людей приймають радо і оточують любов'ю; молитва може займати значне місце і виконуватися невимушено.

Домашні групи спонукають всіх до участі в служінні, в якому виявляють гнучкість у спілкуванні російською або українською мовами, для людей різних вікових категорій, соціального і економічного походження.

Ці групи складають будівельні блоки сильних церков, в яких учнівство тісно пов'язане з життєвими питаннями і цінностями. Домашні ростуть і множаться, у міру духовного росту церкви.

Цілі домашньої групи:

  1. Поклоніння Богу;
  2. Служіння один одному;
  3. Євангелизм;
  4. Спільність;
  5. Учнівство

Завдання домашньої групи: Необхідно прийняти людей, подружитися з ними, і обов'язково полюбити їх. Створити атмосферу, в якій віруючий і невіруючий буде відчувати себе як вдома.

 

Домашні групи нашої церкви:

1. Вавровський М. - понеділок - 18-30 (на Леваневского)

2. Шандренко В.П. - вівторок - 18-30 (на Леваневского)

3. Лазоренко С.В. - четвер - 19-00 (на Леваневского)

4. Томащук В. - п'ятниця - 18-00 (на Леваневского)

 

 

. . . . .