Підліткове та молодіжне 

Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї.   (Приповісті 22:6)

Головне завдання молодіжного служіння в церкві - не організацію розважальних заходів, а порятунок через віру в Ісуса Христа, Мета молодіжних програм - допомогти юнацтву зростати духовно, навчити підтримувати один одного, а також передати євангельську звістку своєму поколінню.

Головне завдання молодіжного служіння в церкві - не організацію розважальних заходів, а порятунок через віру в Ісуса Христа, Мета молодіжних програм - допомогти юнацтву зростати духовно, навчити підтримувати один одного, а також передати євангельську звістку своєму поколінню. По-перше, залучити молодь до вивчення Біблії, зробити Святе Письмо бажаною і читається книгою, щоб християнство стало їх способом життя. По-друге, допомогти молоді інтегруватися в життя громади, побачити в юнаків і дівчат не тільки багатий ресурс для виконання планів громади, а й силу, здатну впливати на наші плани і програми, на всю стратегію руху церкви ..

Мета підліткового і молодкжного служіння - не просто зробити духовний шлях молодої людини захоплюючим, але сформувати його світогляд, допомогти знайти особистий досвід спілкування з Ісусом Христом.

 

Підлітковий клуб "Time for change" - https://cloud.mail.ru/public/2g73/4DPMigD6M

Клуб "Time for change" в інтернеті - https://vk.com/time_for_change_bc

Відео підліткового табору в Сухолісах - серпень 2017 р. - https://youtu.be/2a33xifi7hY

Відео підліткового табору в Сухолісах - серпень 2016 р. - https://yadi.sk/d/ett3hkDoucsr5

м.Володарка  школа-інтернат: грудень 2016 р. - січень 2017 р. - https://yadi.sk/d/imZ3gZBK3HbCAf

м.Володарка школа-інтернат - травень 2014 р. - https://yadi.sk/d/a7T90fpG3Hb289

Табори в селах - липень 2009 р - https://yadi.sk/d/GnWzkXaNSQEHM

 

 

. . . . .