Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.
(Від Матвія 28:19-20)

Місіонерське служіння повелевается Богом. Його головне завдання - поширення рятівної істини Євангелія в тих місцях, де ще немає церков.

Місіонерське служіння вимагає, щоб люди, які беруть участь в ньому, були учнями Ісуса Христа, виконаними Духом Святим і мають силу для поширення Божого впливу серед тих, хто не знає Бога. Це можливо тільки тоді, коли кожен учасник схиляється перед Божим пануванням, живе в слухняності Його авторитетному слову, зростає в перетворенні в образ Христа, має практичні навички служіння творення душ, відображає Євангеліє в життя і може ефективно ділитися ним з іншими людьми.

Особистий євангелізм має на меті не просто проголосити істину Євангелія, а допомогти людині побачити її значення в контексті його життя, а також визначити правильне ставлення до неї, що може дозволити йому стати учнем Ісуса Христа.

 

Місіонерська поїздка в Латвію - липень 2017 р.

Місіонерська поїздка в Грузію сім'ї Борзак та сім'ї  Вавровського - липень 2016 р.

Фото місіонерської поїздки в м. Псков -  січень 2014 р

Архів матеріалів по місіонерському служінню - https://yadi.sk/d/imZ3gZBK3HbCAf

 

 

. . . . .